O nás

Naše práce nás baví a snažíme se, aby bavila i vás. Proto poskytujeme širokou nabídku služeb, která má za cíl ulehčit vám řešení povinností týkajících se školení BOZP ve výškách, kontrol vybavení i výběru vhodných prostředků pro vaši práci.

Rozumíme tomu, že každý jednotlivec i každá firma mají specifické požadavky, a proto se snažíme poskytovat služby na míru vašim potřebám. Ať už lezete na žebřík, jezdíte s plošinou, pracujete na střeše nebo v lanovém přístupu.

karina Řeháková

Karina Řeháková

Jednatelka

Karina je zakládající členka našeho týmu, jednatelka a administrátorka. Soustředí se na školení práce ve výškách, kontroly OOPP a e-shop.

Baví ji práce v kanceláři a komunikace s lidmi. Ve svém volnu se věnuje lezení, běhání a rodině. Více se o ní můžeš dozvědět ve videorozhovoru z roku 2019.

karina Řeháková

Antonín Kanta

Školení a kurzy PP

Tonda rozšířil náš tým o manuální zručnost. Je u nás čtvrtým rokem, ale o lanové techniky se zajímá již od mládí, kdy se věnoval speleologii.

Nejvíce ho baví praktická školení a kurzy první pomoci, kde může předávat své zkušenosti. V neposlední řadě se rád věnuje i práci ve výškách, u které si rád užívá krásné výhledy.

karina Řeháková

Martin Jelen

Praktická školení

Přesto, že je Martin v týmu nováčkem, tak v postroji již pěkných pár let strávil. Většinu svých zkušeností získal při práci v lanových parcích a u hasičů. 

Při práci s lany ho nejvíc baví řešit problémy spojené s vytažením těžkých břemen úzkými prostory, či jiné kreativní úkoly. Právě na tyto úkoly se s vámi při školení nejvíc těší. 


karina Řeháková

Veronika Tichá

Kontroly OOPP

Verča je novou posilou do kanceláře a na kontroly vašeho vybavení. S prací ve výškách se teprve seznamuje, ale o to zapálenější je.

Baví ji práce v kanceláři, komunikace s lidmi a organizace věcí k vaší spokojenosti. Ve svém volnu se věnuje jízdě na kole a plavání.

Pro výkon naší práce máme odpovídající vzdělání a kvalifikaci

  • znalosti z oboru bezpečnosti práce získané na kurzu OZO v prevenci rizik,
  • specifická školení zaměřená na oblast práce ve výškách, kontrol OOPP a první pomoc,
  • navazující technická, pedagogická i rétorická školení,
  • přehled v novinkách a judikátech týkajících se pracovně-právní problematiky.

Pokud si nejste jisti správným pracovním postupem nebo zvolenými prostředky pro práci ve výškách, raději se vždy zeptejte. Ušetříte (si) tím nervy, peníze i zdraví.

Připravili jsme pro vás i řadu užitečných dokumentů ke stažení.